zti
30 شهریور 1401 - 22:08

از دیدار با خانواده های شهدا تا برگزاری ۲۸۷ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس بهشهر

فرمانده ناحیه مقاومت بهشهر گفت: ۲۸۷ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در این شهرستان برگزار می‌شود و معتقدیم عظمت و اقتدار ما در دنیا مرهون رزمندگان و شهدا و خانواده شهداست و باید بیش از پیش ارزش‌های دفاع مقدس به مردم جامعه شناسانده شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، حسین جناسمی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس با شعار " ما مقاوم هستیم" را پیش رو داریم که همه افتخارات ما در این دفاع اتفاق افتاد. وی افزود: ما با همه توان مقاومت کردیم و با ایستادگی همه رزمندگان و شهدایی که رفتند و از جان خود گذشتند  تا ایران اسلامی در دنیا سرافراز باشد. جناسمی افزود: علی اکبرهای امام حسین با افتخار به جبهه اعزام شده و مردان و زنان همه داشته های خود را نثار کردند تا حرف امام و رهبری بر زمان‌نماند. وی خاطرنشان کرد: عظمت و اقتدار ما در دنیا مرهون رزمندگان و شهدا و خانواده شهداست و امیدواریم دولتمردان برای خدمت رسانی تلاش کنند. این مسؤول گفت: همواره کوخ نشینان و مستضعفان انقلاب را در دست گرفته اند و به این جایگاه رساندتد و مسوولان باید با تفکر بسیجی برای خدمات رسانی به مردم وارد میدان شده و این خدمت بی منت را وظیفه بدانیم.. به گفته جناسمی، هفته دفاع مقدس انتقال ارزش های دفاع مقدس است که ۲۸۷ برنامه در شهرستان بهشهر اجرایی می شود تا خدمت بی منت به مردم ارائه شود. وی افزود: ساخت خانه‌محروم و مجتمع ۱۴ واحدی خلیل شهر یکی از خدمات بسیج به مردم است و تکمیل چندین واحد از یادمان شهدا در دست انجام است. فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بهشهر یادآور شد: به صورت روزانه و هفتگی ارائه و توزیع کمک های مومنانه را در دستور کار داریم. جناسمی گفت: دیدار با خانواده شهدا، رژه خودرویی نیروهای مسلح، آبروی محله، روایتگری یاد یاران، اجرای پاتوق سرود در معابر، یادواره شهدا، پیاده روی خانوادگی، تجلیل از رزمندگان، حضور ر نماز جمعه، صبحگاه مشترک،  مسابقات کشتی چهارجانبه به میزبانی الغدیر رستمکلا، شهدای کارمندی شهرستان ر بندرامیرآباد،  شامگاه یادیاران، کمک های مومنانه، کلاس سواد رسانه ای، نشست های بصیرتی، همایش فرماندهان‌پایگاه مقاومت، مسابقات ورزشی و فرهنگی  ، تجلیل از پیشکسوتان ۸ سال دفاع مقدس شهرستان از برنامه های شاخص ما در هفته دفاع مقدس امسال است.

خانوادهبسیجبه صورتسواد رسانهاجرای طرح سپاس و میثاق با یاوران ولایت در شرق مازندران  صبح امروز سه شنبه ۲۹ شهریور ، همزمان با سراسر استان طرح سپاس و میثاق با یاوران ولایت با هدف تکریم از خانواده های شهدای انقلاب دفاع مقدس مدافعان سلامت مدافعان حرم و امنیت در شهرستان نکا و بهشهر و گلوگاه در شرق مازندران برگزار شد .   فرماندار شهرستان نکا  اظهار کرد:  در راستای اجرای این طرح که با هدف تکریم  از خانواده های معظم شهدای حماسه آفرین در ایام هفته دفاع مقدس در شهرستان نکا از خانواده شهدای نکا تجلیل می شود. عبدالرضا بابایی افزود: ۴۸ گروه از ۴۲۰خانواده معظم شهدای والا مقام دیدار انجام  و مورد تکریم قرار گرفتند. وی خاطرنشان کرد: پاسداشت و بزرگداشت نام و یاد شهدا و بزرگداشت خانواده شهدا مهمترین وظیفه ماست و نباید در مشکلات خانواده شهدا را از یاد ببریم. بابایی گفت: ما هر چه داریم از شهدا و خانواده شهداست و اقتدار امروز ما در جهان به برکت خون شهدایی است که جانانه جنکیدند و با گذشتن از خود و خانواده اقتدار و عظمت را برای ما همیشگی کردند.

انتهای پیام/۸۶۰۰۲/ج

منبع: فارس
شناسه خبر: 750996